Krenari në estonisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » estonisht

uhkus
krenari në estonisht

Përkthime shtesë

uhkus, uhkust, uhkuse, uhke, uhkusega

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor estonisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në estonisht

Përkthime

diarre në estonisht - kõhulahtisus, kõhulahtisust, kõhulahtisuse, diarröa
krasis në estonisht - lõikama, lõikumiseks, shear, nihkejõuga, lõikejõuga, käpard, kärpima
kreh në estonisht - kamm, kombineeritud, kammi, kammiga, hari, harjama
krevat në estonisht - voodi, bed, voodis, kodumajutuse, voodisse, kiht
krihem në estonisht - hari, harjama, kamm

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: uhkus, uhkus, uhkust, uhkuse, uhke, uhkusega