Marr në estonisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » estonisht

tooma, suhtuma, võtma, saama
marr në estonisht

Përkthime shtesë

kiirenema, kiirenemist, korja, elavneb, pick up

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor estonisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në estonisht

Përkthime

mangët në estonisht - puudulik, puudulikkusega, puudulikud, defitsiidiga, puudulike, vigane
maraja në estonisht - mariah, aed-mustköömen
marrosur në estonisht - kiindunud, pähkli, pähklise, nutty, pähkline, hull, tulivihane, pöörane
marrë në estonisht - võtma, võtta, võtavad, võtab, teha, tulivihane, loll, hull, ...
zbatoj në estonisht - kehtima, kohaldama, taotlema, rakendama, kohaldatakse, teostama, täitma, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: tooma, suhtuma, võtma, saama, kiirenema, kiirenemist, korja, elavneb, pick up