Sporti në estonisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » estonisht

kergejõustik, sport, huvi
sporti në estonisht

Përkthime shtesë

sport, spordi-, Sports, spordialad

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor estonisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në estonisht

Përkthime

përpara në estonisht - enne, enne kui, edastama, edasi, ees
spital në estonisht - haigla, haiglas, haiglasse, haiglaravi, haiglate
sportelist në estonisht - administraator, vastuvõtuametnik, kojamees, administraatori, receptionist, teller, kassiir
sportist në estonisht - sportlane, sportlase, sportsman, sportlasena, sportlasele
sportiv në estonisht - sport, spordi-, spordi, sports

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: kergejõustik, sport, huvi, sport, spordi-, Sports, spordialad