Ekologjia në finlandisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » finlandisht

ekologia
ekologjia në finlandisht

Përkthime shtesë

ekologia, Ecology, ekologiaa, ekologiaan, ekologian

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ekologjia fjalor gjuhësor finlandisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në finlandisht

Përkthime

egërsuar në finlandisht - raivostuttava, raivostuttavaa, raivostuttavia, harmillisia, vihainen, raivokas, intohimoinen, raivoisa, ...
eja në finlandisht - tulla, tulevat, tullut, tulee, tule, saapua, lähteä, johtua, ...
ekonomi në finlandisht - talous, talouden, talouteen, taloudesta, taloutta, taloustiede, kansantalous, kansantaloustiede
ekonomik në finlandisht - taloudellinen, taloudellisen, taloudellista, talouden, taloudellisten, edullinen, riittoisa
rubin në finlandisht - rubiini, rubiininpunainen, ruby, rubiinin, punainen, syvänpunainen

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: ekologia, ekologia, Ecology, ekologiaa, ekologiaan, ekologian