Krenari në finlandisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » finlandisht

ylpeys
krenari në finlandisht

Përkthime shtesë

ylpeys, ylpeyttä, ylpeyden, ylpeä, ylpeänä

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor finlandisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në finlandisht

Përkthime

krasis në finlandisht - leikata, leikkausvoiman, shear, leikkaus-, leikkausvoima, oksia, lohjeta
kreh në finlandisht - kampa, comb, kammata, kampaa, ohjauskampa, suoria, ...
krevat në finlandisht - sänky, vuode, bed, sängyssä, alusta, lava, punkka, ...
krihem në finlandisht - kampa, suka, kammata, sukia, suoria, setviä
çmbush në finlandisht - kovertaa, ontelo, typerä, onkalo, tyhjä, tyhjyys, ontto, arvoton, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: ylpeys, ylpeys, ylpeyttä, ylpeyden, ylpeä, ylpeänä