Lundra në finlandisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » finlandisht

haaksi, laiva, vene, alus
lundra në finlandisht

Përkthime shtesë

saukko, Otter, saukon, ovellisia, saukkoja

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor finlandisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në finlandisht

Përkthime

lumturi në finlandisht - onnellisuus, onnea, onnen, onnellisuutta, onni, lysti, autuaallisuus, ...
lumë në finlandisht - joki, river, joen, joelle, virta
lus në finlandisht - kysyä, pyytää, kysy, pyydä, mankua, rukoilla, ruinata, ...
lyej në finlandisht - korjailla, parantelu, retouch, retusoida, parantelutaso, lakka, värjätä, väri, ...
ziej në finlandisht - kiehua, hauduta, kiehua hiljalleen, simmer, hauduttaa, keittää, ravistaa, paise, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: haaksi, laiva, vene, alus, saukko, Otter, saukon, ovellisia, saukkoja