Dashuri në frëngjisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » frëngjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
frëngjisht
Përkthime:
amour, aiment, adorer, aimez, aimer, aime, cher, zéro, amoureux, affection, affectionner, chéri, aimons, l'amour
Dashuri në frëngjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri fjalor gjuhësor frëngjisht, dashuri në frëngjisht

Përkthime

  • dash në frëngjisht - planter, ficher, mouton, bélier, enfoncer, éperonner, ram, ...
  • dashur në frëngjisht - bien-aimé, respectable, prévenant, cher, gentil, chère, aimable, ...
  • dashuria në frëngjisht - amour, aime, amoureux, aiment, aimez, aimer, cher, ...
  • dasmë në frëngjisht - mariage, noce, noces, épousailles, nupcias
Fjalë të rastësishme
Dashuri në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: amour, aiment, adorer, aimez, aimer, aime, cher, zéro, amoureux, affection, affectionner, chéri, aimons, l'amour