Ekologjia në frëngjisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » frëngjisht

écologie
ekologjia në frëngjisht

Përkthime shtesë

écologie, Ecologie, l'écologie, Ecology, l'Ecologie

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ekologjia fjalor gjuhësor frëngjisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në frëngjisht

Përkthime

egërsuar në frëngjisht - exaspérant, rageant, exaspérante, phénoménal, enrageant, furieux, rageur, sauvage, ...
eja në frëngjisht - venir, venu, viennent, entrer, venus, provenir, venez, marcher, ...
ekonomi në frëngjisht - économie, l'économie, économique, économie de
ekonomik në frëngjisht - économique, économiques, économie, l'économie, vigoureux, économe, parcimonieux, ménager, ...
fortë në frëngjisht - fort, solide, forte, une forte, forts, vivace, consistant, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: écologie, écologie, Ecologie, l'écologie, Ecology, l'Ecologie