Krenari në frëngjisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » frëngjisht

orgueil, morgue, fierté, arrogance
krenari në frëngjisht

Përkthime shtesë

fierté, orgueil, la fierté, l'orgueil, fiers

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor frëngjisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në frëngjisht

Përkthime

krasis në frëngjisht - cisaille, cisaillement, de cisaillement, au cisaillement, cisaillement de, amputer, retrancher, rapetisser, ...
kreh në frëngjisht - peigne, rayon, un peigne, peigner, de peigne, ratisser, coiffer, peignez, ...
krevat në frëngjisht - lit, lit., bed, un lit, couche, base, coucher, ...
krihem në frëngjisht - peignent, ratisser, coiffer, peigner, peigne, crête, peignez, peignons, ...
zbukuroj në frëngjisht - enjoliver, embellir, prettify, l'embellir, embellissez, flatter, chamarrer, agrémenter, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: orgueil, morgue, fierté, arrogance, fierté, orgueil, la fierté, l'orgueil, fiers