Marr në frëngjisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » frëngjisht

rattraper, considérer, amener, saisir, faire, conduire, recueillir, recevons, entreprendre, confectionner, aborder, pollué, comprendre, obtenir, supprimer, rester
marr në frëngjisht

Përkthime shtesë

ramasser, prendre, chercher, récupérer, reprendre

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor frëngjisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në frëngjisht

Përkthime

mangët në frëngjisht - défectueux, faible, déficient, déficiente, déficients, défectif, vicieux, ...
maraja në frëngjisht - mariah, de mariah, mariah a, que mariah, fenouil
marrosur në frëngjisht - dingue, au goût de noisette, cinglé, fou, noisette, dément, furibond, ...
marrë në frëngjisht - prendre, prendre des, prendra, faire, prenez, rageur, jobard, fou, ...
tres në frëngjisht - de tres, fondre, aperçu, dissolvons, compendium, dissolvent, liquéfier, consumer, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: rattraper, considérer, amener, saisir, faire, conduire, recueillir, recevons, entreprendre, confectionner, aborder, pollué, comprendre, obtenir, supprimer, rester, ramasser, prendre, chercher, récupérer, reprendre