Metafizika në frëngjisht

Përkthim: metafizika, Fjalor: shqip » frëngjisht

métaphysique, la métaphysique, métaphysiques
metafizika në frëngjisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

metafizika fjalor gjuhësor frëngjisht, metafizika shqip, metafizika dhe morali, metafizika definicija, metafizika cipele, metafizika wiki, metafizika në frëngjisht

Përkthime

mesnatë në frëngjisht - minuit, de minuit, à minuit, nuit
mesëm në frëngjisht - secondaire, secondaires, secondary, du secondaire, serré, piètre, pouilleux, ressource, ...
meteorologjia në frëngjisht - météorologie, la météorologie, météorologiques, de la météorologie, de météorologie
metri në frëngjisht - mètre, compteur, mètres, m, appareil, mettre
spiritualiteti në frëngjisht - spiritualité, la spiritualité, de spiritualité, de la spiritualité, spiritisme

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Metafizika në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: métaphysique, la métaphysique, métaphysiques