Mikrobiologjia në frëngjisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » frëngjisht

microbiologie
mikrobiologjia në frëngjisht

Përkthime shtesë

microbiologie, la microbiologie, Microbiology, de microbiologie, en microbiologie

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor frëngjisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në frëngjisht

Përkthime

kulaç në frëngjisht - petite crêpe épaisse, crumpet, crêpe, de crumpet, brioche, chignon
mik në frëngjisht - ami, amis, amie, un ami, collègue, allié, convive, ...
mikpritës në frëngjisht - hôte, accueil, l'hôte, d'accueil, hôtes, cohue, abordable, multitude, ...
mikroskopi në frëngjisht - microscopie, la microscopie, microscope, microscopique, microscopie à
milingonë në frëngjisht - fourmi, ant, fourmis, de fourmis, de fourmi

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: microbiologie, microbiologie, la microbiologie, Microbiology, de microbiologie, en microbiologie