Krenari në gjermanisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » gjermanisht

stolz, rudel, hochmut
krenari në gjermanisht

Përkthime shtesë

Stolz, Stolz zu, pride, Stolzes

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor gjermanisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në gjermanisht

Përkthime

krasis në gjermanisht - scheren, schub, scher, scherung, dörrpflaume, purpurfarbe, trennen, pflaume, ...
kreh në gjermanisht - kamm, kämmen, kamms
krevat në gjermanisht - bett, bed, beet, boden, blumenbeet, auflagefläche, unterlage, ...
krihem në gjermanisht - kämmen, kamm
mijëvjeçari në gjermanisht - jahrtausend, millennium, jahrtausends

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: stolz, rudel, hochmut, Stolz, Stolz zu, pride, Stolzes