Mikrobiologjia në gjermanisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » gjermanisht

Mikrobiologie, Microbiology, die Mikrobiologie, der Mikrobiologie, mikrobiologischen
mikrobiologjia në gjermanisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor gjermanisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në gjermanisht

Përkthime

mik në gjermanisht - freund, freund senden, freundin, freunde, freundes, bekannte, verbündete, ...
mikpritës në gjermanisht - gastgeber, wirt, host, wirts, taglilie, anbieter, hauptcomputer, ...
mikroskopi në gjermanisht - mikroskopie, die mikroskopie, mikroskop
milingonë në gjermanisht - ameise, ant, ameisen
zotëroj në gjermanisht - besitzen, eigen, eigenen, eigene, eigenes, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: Mikrobiologie, Microbiology, die Mikrobiologie, der Mikrobiologie, mikrobiologischen