Njeri në gjermanisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » gjermanisht

einzelwesen, person, mensch, einzelperson, mann, individuum, menschen, mannsbild, bemannen, menschheit
njeri në gjermanisht

Përkthime shtesë

Mann, Mensch, Menschen, ein Mann, Mannes

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor gjermanisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në gjermanisht

Përkthime

luaj në gjermanisht - spielen, zu spielen, spielt, spiel, pose, stück, schauspiel, verursachen, ...
nivel në gjermanisht - höhe, ebene, niveau, stufe, pegel, grad, wasserpegel, ...
nja në gjermanisht - über, etwa, ungefähr, um, zu, froh, zweifeln, ...
njerëzi në gjermanisht - höflichkeit, courtliness, höfische, höfischen, courtoisie, leute, erde, kosmos, ...
njoftoj në gjermanisht - bericht, report, berichts, melden, gutachten, referat, berichten, zeugnis, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: einzelwesen, person, mensch, einzelperson, mann, individuum, menschen, mannsbild, bemannen, menschheit, Mann, Mensch, Menschen, ein Mann, Mannes