Sigurime në gjermanisht

Përkthim: sigurime, Fjalor: shqip » gjermanisht

sicherheit, kaution, wertschrift, bürgschaft, pfand
sigurime në gjermanisht

Përkthime shtesë

Versicherung, Versicherungs, Versicherungen, Versicherungs-

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sigurime fjalor gjuhësor gjermanisht, sigurimet shoqerore vullnetare, sigurimet shoqerore private, sigurimet shoqerore shkoder, sigurimet shoqerore dhe shendetesore, sigurimet ne shqiperi, sigurime në gjermanisht

Përkthime

dehur në gjermanisht - betrunken, betrunkene, trunken, drunk, betrunkener, berauscht, breit, ...
sidoqoftë në gjermanisht - dennoch, trotzdem, doch, gleichwohl, jedoch, aber, ...
sigurim në gjermanisht - versicherung, versicherungs, versicherungen, versicherungs-
siguroj në gjermanisht - sichern, versichern, gewährleisten, zu gewährleisten, versprechen, garantieren, befestigen, garantievertrag, ...
sigurtë në gjermanisht - safe, sicher, sicheren, sichere, kondom, zusichern, sicherstellen, festigen, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sigurime në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: sicherheit, kaution, wertschrift, bürgschaft, pfand, Versicherung, Versicherungs, Versicherungen, Versicherungs-