Arsye në greqisht

Përkthim: arsye, Fjalor: shqip » greqisht

αιτιολογία, γη, λόγος, αιτία, έδαφος, προσαράσσω
arsye në greqisht

Përkthime shtesë

λόγος, λόγο, λόγω, λόγο αυτό, λόγος για

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

arsye fjalor gjuhësor greqisht, arsye subjektive, arsye dhe ndjenje, arsye per azil, arsye skam, arsye dhe ndjenja, arsye në greqisht

Përkthime

arrë në greqisht - παξιμάδι, καρύδι, περικόχλιο, περικοχλίου, παξιμαδιού
arsim në greqisht - εκπαίδευση, εκπαίδευσης, την εκπαίδευση, της εκπαίδευσης, η εκπαίδευση, αναπαραγωγή, ανατροφή
art në greqisht - τέχνη, τέχνης, τεχνική, τεχνικής, τεχνολογία
arteria në greqisht - αρτηρία, αρτηρίας, αρτηριών, νόσο, αρτηριακού
lëndoj në greqisht - βλάβη, πλήγμα, βλάψει, κακό, βλάψουν, πονώ, πληγώνω, τραυματισμός, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Arsye në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: αιτιολογία, γη, λόγος, αιτία, έδαφος, προσαράσσω, λόγος, λόγο, λόγω, λόγο αυτό, λόγος για