Dashuria në greqisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » greqisht

αγαπώ, έρωτας, αγάπη
dashuria në greqisht

Përkthime shtesë: dashuria

αγάπη, αγαπώ, αγαπούν, αγαπάτε, την αγάπη

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria fjalor gjuhësor greqisht, dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria në greqisht

Përkthime

dashur në greqisht - τρυφερός, στοργικός, αγάπη, αγάπης, αγαπώντας, αγαπητός, ακριβός, αγαπημένος
dashuri në greqisht - αγάπη, αγαπώ, αγαπούν, αγαπάτε, την αγάπη, έρωτας
dasmë në greqisht - γάμος, γάμο, nuptials, τα nuptials
datë në greqisht - ημερομηνία, ημερομηνίας, την ημερομηνία, σήμερα, ημερομηνία που, χουρμάς
ofroj në greqisht - προσφορά, προσφοράς, την προσφορά, προσφέρουν, προσφέρει, προσφέρω

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuria në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: αγαπώ, έρωτας, αγάπη, αγάπη, αγαπώ, αγαπούν, αγαπάτε, την αγάπη