Ethe në greqisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » greqisht

πυρετός, θέρμη
ethe në greqisht

Përkthime shtesë: ethe

πυρετός, πυρετό, πανώλης, πανώλης των, πανώλη

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor greqisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në greqisht

Përkthime

arkeologjik në greqisht - αρχαιολογικός, αρχαιολογικό, αρχαιολογικά, αρχαιολογικούς, αρχαιολογικών
erë në greqisht - άνεμος, άνεμο, αιολική, αιολικής, του ανέμου, ευωδία, μυρίζω, άρωμα, ...
eshtër në greqisht - οστό, κόκκαλο, κόκαλο, οστών, των οστών
etika në greqisht - δεοντολογία, ηθική, δεοντολογίας, ηθικής, την ηθική
etiketë në greqisht - επιγραφή, ετικέτα, σήμα, ετικέτας, σήματος

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: πυρετός, θέρμη, πυρετός, πυρετό, πανώλης, πανώλης των, πανώλη