Krenari në greqisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » greqisht

έπαρση, καμάρι
krenari në greqisht

Përkthime shtesë

υπερηφάνεια, υπερηφάνειας, περηφάνια, την υπερηφάνεια, καμάρι

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor greqisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në greqisht

Përkthime

krasis në greqisht - διάτμηση, διάτμησης, διατμήσεως, διατμητική, διατμητικής, κλαδεύω
kreh në greqisht - χτένα, χτένας, χτένι, κηρήθρας, κτένας, χτενίζω
krevat në greqisht - κρεβάτι, κλίνης, κλίνη, κρεβατιού, bed
krihem në greqisht - χτενίζω, χτένα
lulëzim në greqisht - άνθηση, άνθιση, ανθίζουν, άνθισης, ανθίσει, ανθίζω, άνθος

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: έπαρση, καμάρι, υπερηφάνεια, υπερηφάνειας, περηφάνια, την υπερηφάνεια, καμάρι