Marr në greqisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » greqisht

λαμβάνω, παίρνω, παραλαμβάνω, αποκτώ
marr në greqisht

Përkthime shtesë

σηκώστε, πάρει, παραλάβετε, πάρετε, να πάρει

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor greqisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në greqisht

Përkthime

kumbar në greqisht - νονός, νονό, νονού, ο νονός, νονός του
mangët në greqisht - ελλειπής, ατελής, ανεπάρκεια, ανεπαρκή, με ανεπάρκεια, ελαττωματικός, ελλειπτικός
maraja në greqisht - mariah, της mariah, την mariah, το mariah, η mariah, μάραθο
marrosur në greqisht - παλαβός, καρυοειδής, καρυδιού, nutty, ξηρών καρπών, τρελός, τρελούτσικος, λωλός, ...
marrë në greqisht - λαμβάνει, να λάβει, λαμβάνουν, λάβει, λάβουν, κουζουλός, τρελός, θυμωμένος, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: λαμβάνω, παίρνω, παραλαμβάνω, αποκτώ, σηκώστε, πάρει, παραλάβετε, πάρετε, να πάρει