Mikrobiologjia në greqisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » greqisht

μικροβιολογία, μικροβιολογίας, μικροβιολογικό, της μικροβιολογίας, τη μικροβιολογία
mikrobiologjia në greqisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor greqisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në greqisht

Përkthime

mik në greqisht - φίλος, φίλο, φίλου, ο φίλος, φίλη, καλεσμένος, φιλοξενούμενος, ...
mikpritës në greqisht - οικοδεσπότης, υποδοχής, ξενιστή, ξενιστής, ξενιστών, φιλοξενώ
mikroskopi në greqisht - μικροσκοπία, μικροσκόπιο, μικροσκοπίας, μικροσκόπηση, μικροσκοπίου
milingonë në greqisht - μυρμήγκι, αντ, εκδόσεις αντ, ant, μυρμηγκιών
thellësi në greqisht - βάθος, βάθους, το βάθος, εμπεριστατωμένη, διεξοδική

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: μικροβιολογία, μικροβιολογίας, μικροβιολογικό, της μικροβιολογίας, τη μικροβιολογία