Pyetje në greqisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » greqisht

ερώτημα, ερώτηση, ανακρίνω, ζήτημα
pyetje në greqisht

Përkthime shtesë

ερώτηση, ζήτημα, λόγω, ερώτημα, εν λόγω

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pyetje fjalor gjuhësor greqisht, pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje në greqisht

Përkthime

putër në greqisht - πόδι ζώου, πόδι, ποδιού, πέλματος, πέλμα, γλώσσα
pyes në greqisht - ζητώ, παρακαλώ, ρωτήσω, ζητήσει από, να ζητήσει, ερώτηση, ζήτημα, ρωτώ, ...
pyll në greqisht - δάσος, δασών, δασικών, των δασών, δάσους, ξυλεία, ξύλο
pëllumb në greqisht - περιστέρι, περιστεριών, περιστερώνα, περιστεριού, περιστεριώνες
sobë në greqisht - σόμπα, κουζίνα, φούρνο, σόμπας, θερμάστρα

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pyetje në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: ερώτημα, ερώτηση, ανακρίνω, ζήτημα, ερώτηση, ζήτημα, λόγω, ερώτημα, εν λόγω