Lundra në holandisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » holandisht

schuit, boot
lundra në holandisht

Përkthime shtesë

otter, de Otter, Otter van, otters, van de Otter

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor holandisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në holandisht

Përkthime

laj në holandisht - wassen, wassing, was, wash, afwassen, witten, openbaren, uitwassen, ...
lumturi në holandisht - geluk, het geluk, gelukkig, geluk te, vreugde
lumë në holandisht - rivier, river, rivier de, de rivier, rivier van
lus në holandisht - vragen, vraag, stellen, te vragen, vraagt, schooien, bedelen
lyej në holandisht - retoucheren, retoucheer, retouch, retouche, retoucheermenu, tint, kleurstof, schilderen, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: schuit, boot, otter, de Otter, Otter van, otters, van de Otter