Njeri në holandisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » holandisht

knul, manspersoon, mensheid, enkeling, individu, vent, man, persoon, snuiter, mensdom, kerel, mens, menselijk, personage, sujet
njeri në holandisht

Përkthime shtesë

man, mens, de mens, mensen

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor holandisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në holandisht

Përkthime

mrekullueshëm në holandisht - opmerkelijk, opvallend, opmerkelijke, merkwaardig, aanmerkelijk, miraculeus, wonderbaar
nivel në holandisht - niveau, peil, level, niveau van, graad, gelijk, stand, ...
nja në holandisht - over, ongeveer, over de, over het, van, circa, schier, zowat, ...
njerëzi në holandisht - hoffelijkheid, betamelijkheid, hoofsheid, welgemanierdheid beminnelijkheid, universum, aardbol, resideren, bal, ...
njoftoj në holandisht - rapport, verslag, rapport te, berichten, melding, voortzeggen, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: knul, manspersoon, mensheid, enkeling, individu, vent, man, persoon, snuiter, mensdom, kerel, mens, menselijk, personage, sujet, man, mens, de mens, mensen