Përshëndetje në holandisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » holandisht

saluut, groet
përshëndetje në holandisht

Përkthime shtesë

groet, begroeting, groetkaart van, groet van de, greeting

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor holandisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në holandisht

Përkthime

plëndës në holandisht - pot, pan, pot van, de pot, potten, onderlijf, buik, onderbuik, ...
përshtatshëm në holandisht - passen, geschikt, past, te passen, fit, gemakkelijk, voegen, vlaag, ...
përshëndes në holandisht - begroeten, groeten, te begroeten, begroet, greet
përsiatja në holandisht - meditatie, mediteren, de meditatie, overdenking
përsosur në holandisht - perfect, volmaakt, perfecte, ideaal, ideale, voortreffelijk, uitmuntend

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: saluut, groet, groet, begroeting, groetkaart van, groet van de, greeting