Dielli në hungarisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » hungarisht

napfény
dielli në hungarisht

Përkthime shtesë: dielli

nap, Sun, a Sun, Naptól való, a nap

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dielli

dielli fjalor gjuhësor hungarisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në hungarisht

Përkthime

diarre në hungarisht - hasmenés, hasmenést, a hasmenés, hasmenése, hasmenéssel
diell në hungarisht - nap, sun, a sun, naptól való, a nap, napfény
dikush në hungarisht - valaki, valakit, valakinek, hogy valaki
dimri në hungarisht - télies, téli, fagyos, csípõs téli, havas, tél
sporti në hungarisht - sport, sportok, sports, sportolási, sport-, sportág

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: napfény, nap, Sun, a Sun, Naptól való, a nap