Eksporti në hungarisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » hungarisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
hungarisht
Përkthime:
export, kiviteli, kivitel, exportra
Eksporti në hungarisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti fjalor gjuhësor hungarisht, eksporti në hungarisht

Përkthime

  • ekran në hungarisht - mozivászon, szúnyogháló, spanyolfal, képernyő, képernyőn, képernyőt, képernyőn megjelenő, ...
  • ekskursion në hungarisht - kirezgés, kirándulás, kirándulást, kirándulási, kiránduláson, kirándulóhajó
  • ekspozitë në hungarisht - mutatvány, magyarázás, szövegmagyarázat, kiállítás, kiállítási, kiállításon, kiállítása, ...
  • ekzistencë në hungarisht - létezés, fennállás, lét, létezését, meglétét, létezése
Fjalë të rastësishme
Eksporti në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: export, kiviteli, kivitel, exportra