Krenari në hungarisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » hungarisht

büszkeség, kevélység
krenari në hungarisht

Përkthime shtesë

büszkeség, büszkesége, büszkeséggel, büszkén, büszkeségét

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor hungarisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në hungarisht

Përkthime

jashtë në hungarisht - ki, meg, arra, el, végre, kifelé, kívül
krasis në hungarisht - nyírás, nyírási, nyíró, nyíróerejű, nyírású, vízfodrozódás
kreh në hungarisht - fésű, kombinált, fésűt, fésűs, fésűvel, lóvakaró, fésülés, gereben
krevat në hungarisht - ágy, ágyban, ággyal, franciaágy, ágyas, nyoszolya, nyugvóhely, kavicságy, ...
krihem në hungarisht - gereben, lóvakaró, fésülés

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: büszkeség, kevélység, büszkeség, büszkesége, büszkeséggel, büszkén, büszkeségét