Njeri në hungarisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » hungarisht

férj, ember, sakkfigura, valaki
njeri në hungarisht

Përkthime shtesë

férfi, ember, férfit, az ember

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor hungarisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në hungarisht

Përkthime

bërtas në hungarisht - sikoly, sikítani, sikoltozni, üvölteni, sikoltani
nivel në hungarisht - szint, szinten, szintű, szintje, szintjén, egyforma, vízszintes, kiegyensúlyozott
nja në hungarisht - körülbelül, mintegy, találhatóak, találhatóak a, kb, körös-körül
njerëzi në hungarisht - udvariasság, alárendeltek, rokonok, munkások, alkalmazottak
njoftoj në hungarisht - jelentés, jelentést, jelentésben, jelentése, jelentésére, riport, dördülés

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: férj, ember, sakkfigura, valaki, férfi, ember, férfit, az ember