Ruaj në hungarisht

Përkthim: ruaj, Fjalor: shqip » hungarisht

vártorony, óvókerítés, markolatkosár, falcolás, kandallórács, betétszalag
ruaj në hungarisht

Përkthime shtesë

megment, kivéve, menteni, mentse, mentéséhez

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ruaj fjalor gjuhësor hungarisht, ruaj bileten dhe fito, ruaj ami, ruaj dhe stilo, ruaj injection, ruaj significado, ruaj në hungarisht

Përkthime

përshkrim në hungarisht - leírás, leírása, description, leírását, leírást
rrëzohem në hungarisht - esés, forgódobos, szárítógépek, forgódobos szárítás, szárítsa
rrëzohet në hungarisht - fodrozódik, lop, fold visztula, a lop, összeomlás
rubin në hungarisht - ruby, rubinvörös, a ruby, rubint, rubin
rëndë në hungarisht - súlyosan, nagyon, erősen, nagymértékben, erőteljesen, beborult

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ruaj në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: vártorony, óvókerítés, markolatkosár, falcolás, kandallórács, betétszalag, megment, kivéve, menteni, mentse, mentéséhez