Zoti në hungarisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » hungarisht

rátermett, alkalmas
zoti në hungarisht

Përkthime shtesë

úr, Mr., urat, Mr

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

zoti fjalor gjuhësor hungarisht, zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti në hungarisht

Përkthime

pëllumb në hungarisht - galamb, pigeon, galambot, galambok
zorrë në hungarisht - ház, burkolat, burkolóanyag, tok, burkolata
zot në hungarisht - isten, istene, istent, az isten, god
zotëroj në hungarisht - saját, a saját, maga
zvetënohem në hungarisht - degenerált

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zoti në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: rátermett, alkalmas, úr, Mr., urat, Mr