Bagëti në islandisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » islandeze

búfé, fénaður, búfénaður, búfénaðar
bagëti në islandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

bagëti fjalor gjuhësor islandeze, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në islandisht

Përkthime

baba në islandisht - pabbi, pabba, faðir, að pabbi
babalok në anglisht - daddy
bajat në islandisht - gamall, þrá, þurrari
bakri në islandisht - copper, kopar, í copper, kopars
kanceri në islandisht - krabbamein, krabbameini, krabbameinið, krabbamein í, krabbameini í

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: búfé, fénaður, búfénaður, búfénaðar