Dielli në islandisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » islandeze

sól
dielli në islandisht

Përkthime shtesë

sól, Sun, sólin, sólina

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dielli fjalor gjuhësor islandeze, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në islandisht

Përkthime

diarre në islandisht - niðurgangur, niðurgang, niðurgangi, niðurgangs
diell në islandisht - sól, sun, sólin, sólina
dikush në islandisht - einhver, einhvern, að einhver, einhvers, sem einhver, nokkur
dimri në islandisht - wintry, vetur
oxhak në islandisht - strompinn, chimney, skorsteinn

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: sól, sól, Sun, sólin, sólina