Përshëndetje në islandisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » islandeze

kveðja, kveðju, afmæliskort
përshëndetje në islandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor islandeze, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në islandisht

Përkthime

lëvizje në islandisht - hreyfing, motion, tillaga, hreyfingu, tillaga um, rumska, hræra
përshtatshëm në islandisht - passa, að passa, passar, falla, passi, hentugur, hæfur
përshëndes në islandisht - heilsa, fagna, taka á móti, móti, á móti
përsiatja në islandisht - hugleiðslu, hugleiðing, hugleiðsla, hugleiðslumiðstöðin, meditation, hugrenning
përsosur në islandisht - fullkominn, fullkomna, fullkomin, fullkomið, tilvalið, afbragðsgóður, frábær, ágætur

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: kveðja, kveðju, afmæliskort