Paqe në islandisht

Përkthim: paqe, Fjalor: shqip » islandeze

grið, friður
paqe në islandisht

Përkthime shtesë

friður, frið, friði, heill, friðar

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

paqe fjalor gjuhësor islandeze, paqe ne bote, paqe ne bote wikipedia, paqe dhe lumturi, paqe jeshile, paqe jeshile lyrics, paqe në islandisht

Përkthime

gjeometria në islandisht - rúmfræði, geometry
papjekur në islandisht - óþroskaður, ófullþroska, óþroskað, óþroskuð, óþroskuðum, hrár
papunësia në islandisht - atvinnuleysi, atvinnuleysis, að atvinnuleysi, atvinnuleysið
para në islandisht - áður, áður en, fyrir, áður en þú, fyrr, fé, peningar
parajsa në islandisht - paradise, paradís, perlan, perlan í

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Paqe në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: grið, friður, friður, frið, friði, heill, friðar