Shkrim në islandisht

Përkthim: shkrim, Fjalor: shqip » islandeze

skrifa, Ritun, að skrifa, skriflega, skriftir
shkrim në islandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

shkrim fjalor gjuhësor islandeze, shkrim gazetaresk, shkrim shkencor, shkrim komentues, shkrim dhe arsyetim ligjor, shkrim akademik, shkrim në islandisht

Përkthime

ngjyrë në islandisht - lit, litur, liturinn, lita, kölnarvatn
shkretë në islandisht - wilderness, víðerni, óbyggðirnar, öræfi, fátækur
shkrij në islandisht - þíða, bráðna, bræða
shkrimtar në islandisht - rithöfundur, höfundur, höfundurinn, rithöfundurinn, rithöfundur og
shkruaj në islandisht - skrifa, skrifað, að skrifa, skrifar, skrifaðu

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shkrim në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: skrifa, Ritun, að skrifa, skriflega, skriftir