Trup në islandisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » islandeze

líkami, kroppur
trup në islandisht

Përkthime shtesë: trup

líkami, líkaminn, líkama, líkamanum, aðili

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trup fjalor gjuhësor islandeze, trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup në islandisht

Përkthime

leh në islandisht - gelta, börkur, berki, gelt
tru në islandisht - heila, heilinn, heili, heilann, heilans
trung në islandisht - renna, skriã ° ã¶ruggu, bolur
truri në islandisht - heila, heilinn, heili, heilann, heilans
tryezë në islandisht - borð, tafla, töflu, töflunni, taflan

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Trup në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: líkami, kroppur, líkami, líkaminn, líkama, líkamanum, aðili