Dhembje në italisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » italisht

dolente, doloroso, dolere, pena, dolore, male, mal
dhembje në italisht

Përkthime shtesë

dolore, il dolore, dolori, del dolore, di dolore

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dhembje fjalor gjuhësor italisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në italisht

Përkthime

dhe në italisht - e, ed, e la, e di, e il, terra, mondo
dhelpër në italisht - charley, di charley, volpe
dhi në italisht - capra, di capra, caprino, goat, capre
dhjetë në italisht - dieci, di dieci, decina, ten, decina di, decimo
kurth në italisht - trappola, trap, intrappolare, trappola per, trappola di, tranello, laccio, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: dolente, doloroso, dolere, pena, dolore, male, mal, dolore, il dolore, dolori, del dolore, di dolore