Duhani në italisht

Përkthim: duhani, Fjalor: shqip » italisht

tabacco
duhani në italisht

Përkthime shtesë: duhani

tabacco, di tabacco, del tabacco, tabacchi, il tabacco

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: duhani

duhani fjalor gjuhësor italisht, duhani alkoli dhe droga, duhani dhe droga, duhani wikipedia, duhani dhe pasojat e tij, duhani demton shendetin, duhani në italisht

Përkthime

dua në italisht - amare, amore, l'amore, piacerebbe, amo, desiderare, voglia, mancanza, ...
duhan në italisht - fumo, di fumo, fumi, fumo di, il fumo, tabacco
duhur në italisht - destra, a destra, giusto, destro, diritto, requisito, necessario, necessità, ...
dukje në italisht - aspetto, apparenza, comparsa, apparizione, l'aspetto, esteriore
skalit në italisht - incidere, incise, incida, incidiamo, intagliare, scolpire

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Duhani në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: tabacco, tabacco, di tabacco, del tabacco, tabacchi, il tabacco