Ekologjia në italisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » italisht

ecologia, l'ecologia, dell'ecologia, Ecology, di ecologia
ekologjia në italisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekologjia

ekologjia fjalor gjuhësor italisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në italisht

Përkthime

egërsuar në italisht - esasperante, irritante, infuriare, facendo infuriare, esasperanti, furibondo, furioso, arrabbiato
eja në italisht - venire, venuto, entrare, venuti, arrivato, arrivare, provenire, ...
ekonomi në italisht - economia, dell'economia, un'economia, nell'economia, all'economia
ekonomik në italisht - economico, economica, economiche, economici, dell'economia
rrethoj në italisht - assediare, assilla, assilla il, assillano, assilla la, circondare, attorniare

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: ecologia, l'ecologia, dell'ecologia, Ecology, di ecologia