Lundra në italisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » italisht

barchetta, barca, lancia, nave, battello
lundra në italisht

Përkthime shtesë

lontra, otter, lontre, a divergenti, lontra di

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor italisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në italisht

Përkthime

astronomia në italisht - l'astronomia, dell'astronomia, di astronomia, all'astronomia, astronomia
lumturi në italisht - felicità, la felicità, gioia, di felicità, letizia
lumë në italisht - fiume, del fiume, river, fluviale, fiume di
lus në italisht - chiedere, chiedi, richiedere, fare, chiedete, mendicare, questuare
lyej në italisht - ritoccare, ritocco, di ritocco, fotoritocco, ritocchi, vernice, pitturare, tinta, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: barchetta, barca, lancia, nave, battello, lontra, otter, lontre, a divergenti, lontra di