Marr në italisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » italisht

cominciare, ottenere, ospitare, ammettere, accettare, ricevere, giungere, accogliere, ritirare, portare, gradire, diventare, levare, prendere, rimuovere, pigliare
marr në italisht

Përkthime shtesë

raccogliere, prendere, ritirare, salire, ritiro

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor italisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në italisht

Përkthime

mangët në italisht - deficiente, insufficiente, carente, carenti, deficienti, difettoso, guasto
maraja në italisht - mariah, di mariah
marrosur në italisht - ricco di noci, matto, nocciola, di nocciola, nutty, pazzesco, pazzo, insensato, ...
marrë në italisht - prendere, adottare, tener, fare, tenere, balordo, melenso, stupido, ...
ngarkoj në italisht - carico, di carico, del carico, carico di, il carico, tacciare, onere, soma, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: cominciare, ottenere, ospitare, ammettere, accettare, ricevere, giungere, accogliere, ritirare, portare, gradire, diventare, levare, prendere, rimuovere, pigliare, raccogliere, prendere, ritirare, salire, ritiro