Martesa në italisht

Përkthim: martesa, Fjalor: shqip » italisht

associazione, lega, sposalizio, matrimonio, unione, sindacato, nozze
martesa në italisht

Përkthime shtesë: martesa

matrimonio, il matrimonio, del matrimonio, unione, matrimoniale

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: martesa

martesa fjalor gjuhësor italisht, martesa e avokatit, martesa ne islam, martesa e arben ristani, martesa dhe divorci, martesa ne shqiperi, martesa në italisht

Përkthime

marshoj në italisht - sfilata, parata, corteo, parade, parata di, camminare, marciare, marcia
marsi në italisht - marzo, marcia, march, marciare, corteo, camminare, ...
martesë në italisht - matrimonio, il matrimonio, del matrimonio, unione, matrimoniale, sposalizio, nozze
martohem në italisht - compagno, compagno di, amico, gemella, compagna, accasare, sposare
peshku në italisht - pesce, pesci, di pesce, i pesci, il pesce, pescare

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Martesa në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: associazione, lega, sposalizio, matrimonio, unione, sindacato, nozze, matrimonio, il matrimonio, del matrimonio, unione, matrimoniale