Mikrobiologjia në italisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » italisht

microbiologia
mikrobiologjia në italisht

Përkthime shtesë

microbiologia, di microbiologia, la microbiologia, della microbiologia, microbiologiche

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor italisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në italisht

Përkthime

mik në italisht - amico, amica, amici, un amico, all'amico, convitato, ospite, invitato
mikpritës në italisht - ospite, oste, ospitante, serie, dell'host, ospitale
mikroskopi në italisht - microscopia, microscopio, la microscopia, microscopia a, di microscopia
milingonë në italisht - formica, ant, formiche, della formica, di formiche
shtyp në italisht - stampa, pressa, premere, premete, comunicato, impressionare, imprimere

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: microbiologia, microbiologia, di microbiologia, la microbiologia, della microbiologia, microbiologiche