Ekologjia në kroatisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » kroatisht

ekologija, okoliš
ekologjia në kroatisht

Përkthime shtesë: ekologjia

ekologija, ekologiji, ekologiju, ekologije, Ecology

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekologjia

ekologjia fjalor gjuhësor kroatisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në kroatisht

Përkthime

egërsuar në kroatisht - razjarujući, infuriating, furioznog, žestoki, divalj, gnjevan, bijesan
eja në kroatisht - doći, dolaze, se, došao, dolazi, potjecati, stići, ...
ekonomi në kroatisht - ekonomija, gospodarstvo, gospodarstva, ekonomije, gospodarstvu, ekonomika
ekonomik në kroatisht - ekonomski, gospodarski, ekonomska, gospodarska, ekonomskog, gospodarskog, ekonomsko, ...
le në kroatisht - pustiti, neka, dopustite, dopustiti, ćemo, dozvoliti, izdavati, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: ekologija, okoliš, ekologija, ekologiji, ekologiju, ekologije, Ecology