Ekologjia në kroatisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » kroatisht

ekologija, okoliš
ekologjia në kroatisht

Përkthime shtesë

ekologija, ekologiji, ekologiju, ekologije, Ecology

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ekologjia fjalor gjuhësor kroatisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në kroatisht

Përkthime

egërsuar në kroatisht - razjarujući, infuriating, furioznog, žestoki, divalj, gnjevan, bijesan
eja në kroatisht - doći, dolaze, se, došao, dolazi, potjecati, stići, ...
ekonomi në kroatisht - ekonomija, gospodarstvo, gospodarstva, ekonomije, gospodarstvu, ekonomika
ekonomik në kroatisht - ekonomski, gospodarski, ekonomska, gospodarska, ekonomskog, gospodarskog, ekonomsko, ...
letërsia në kroatisht - književnost, literatura, književnosti, literature, literaturu, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: ekologija, okoliš, ekologija, ekologiji, ekologiju, ekologije, Ecology