Ethe në kroatisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » kroatisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
kroatisht
Përkthime:
groznica, groznice, groznicu, vrućica, temperatura
Ethe në kroatisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor kroatisht, ethe në kroatisht

Përkthime

  • erë në kroatisht - motati, vjetar, vjetrom, navijati, miris, njuh, zadah, ...
  • eshtër në kroatisht - koštani, kost, kostur, kosti, koštane, kostiju, koštana
  • etika në kroatisht - etika, etike, etiku, etici, etičnost
  • etiketë në kroatisht - etiketa, natpis, naljepnica, oznaka, Label, naljepnice
Fjalë të rastësishme
Ethe në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: groznica, groznice, groznicu, vrućica, temperatura