Gatuaj në kroatisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » kroatisht

prirediti, kuhanje, kuharica, pripremiti, kuhati, kuhar
gatuaj në kroatisht

Përkthime shtesë: gatuaj

kuhar, kuharica, kuhati, Cook, Kuhajte

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: gatuaj

gatuaj fjalor gjuhësor kroatisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në kroatisht

Përkthime

gati në kroatisht - o, oko, about, o tome, zbog, okretan, voljan, spremno, ...
gatishmëri në kroatisht - spremnost, spremnosti, spremnošću, gotovost, pripravnost, dragovoljnost, voljnost, želja, ...
gazeta në kroatisht - tisak, pritisnuti, pritisnite, pritisnite tipku, press, rad, tapecirati, novine, ...
gazetar në kroatisht - novinar, novinarka, novinara, novinaru, novinari
njollëz në kroatisht - mrlja, čestica, točka

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: prirediti, kuhanje, kuharica, pripremiti, kuhati, kuhar, kuhar, kuharica, kuhati, Cook, Kuhajte