Krenari në kroatisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » kroatisht

ponos, dika, oholost, ponosom, napon
krenari në kroatisht

Përkthime shtesë

ponos, ponosa, oholost, ponosom, pride

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor kroatisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në kroatisht

Përkthime

krasis në kroatisht - posjeći, sjeći, smicanja, shear, smično, potkresati, pojednostavniti, grane
kreh në kroatisht - češalj, češljati, češljasti, češalj za, greben, očešljati, saće, ...
krevat në kroatisht - krevet, ležaj, hoteli noćenje s, noćenje, bed
krihem në kroatisht - saće, češljati, češalj, očešljati
zgjoj në kroatisht - probuditi, izazvati, pobuditi, potaknuti, uzbuditi, trag, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: ponos, dika, oholost, ponosom, napon, ponos, ponosa, oholost, ponosom, pride