Mikrobiologjia në kroatisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » kroatisht

mikrobiologija
mikrobiologjia në kroatisht

Përkthime shtesë

mikrobiologija, mikrobiologiju, mikrobiologije, Microbiology

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor kroatisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në kroatisht

Përkthime

imtë në kroatisht - sitničav, sitan, petty, brodski, beznačajno, malen, maleni, nejak
mik në kroatisht - prijatelj, prijatelju, prijatelja, prijateljica, prijatelji, gost, gostujuća, uzvanik, ...
mikpritës në kroatisht - domaćin, host, domaćina, niz, ugostiti, gazda, mnoštvo, nositelj, ...
mikroskopi në kroatisht - mikroskopija, mikroskopom, mikroskopije, mikroskopa, mikroskopijom, mikroskop
milingonë në kroatisht - mrav, ant, mrava, mravlji

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: mikrobiologija, mikrobiologija, mikrobiologiju, mikrobiologije, Microbiology